Nanobrow Eyebrow Powder Kit. Makijaż brwi cieniami, który opanujecie bez problemu

Makijaż brwi cieniami Nanobrow Eyebrow Powder Kit

Hej Kochani!

Czy lubicie malować brwi cieniami? ja sięgałam po nie rzadko ale to dlatego, że jak dotąd nie znalazłam dobrej paletki do brwi. Wszystko się zmieniło, gdy kupiłam zestaw cieni do brwi Nanobrow Powder Kit. Te cienie sprawiają, że udaje mi się szybko i łatwo wypełnić swoje brwi kolorem, tworząc piękny efekt w makijażu, jakiego nie uzyskam kredką ani pomadą. Dlatego, jeśli pragniecie czegoś innego, niż mocno pomalowana, monotonna brew – zdradzę Wam mój sposób na super makijaż brwi cieniami Nanobrow!

Zestaw cieni do brwi z rozświetlaczem Nanobrow – opis; jak wygląda paletka

Zestaw cieni do brwi Nanobrow

Paleta cieni do makijażu brwi Nanobrow Powder Kit To bardzo małe eleganckie zgrabne pudełeczko w którym zmieszczono dwa spójne ze sobą kolorystycznie cienie i jeden bardzo fajny satynowy rozświetlacz który nie zawiera perłowych drobinek dlatego po prostu idealnie nadaje się do rozjaśnienia łuku brwiowego. paletka jest przeznaczona oczywiście dla każdej kobiety Niezależnie od tego jaki ma ona kształt rodzaj grubość i kolor brwi. trzy wersje kolorystyczne Cienie do brwi Nanobrow to naprawdę bogata paleta odcieni i z pewnością wśród nich jest taki który sprawdzi się na waszych brwiach. Dodam jeszcze że cienie są naprawdę świetnie napigmentowane zaskoczą was intensywnością i bogactwem koloru oraz tym jak fajnie się je aplikuje i jak świetnie trzymają się skóry Dajcie nie nie wymagają wosku – bez problemu malują dając wyraźne i ślicznie podkreślone brwi.

Paletka Nanobrow Eyebrow Powder Kit. Jak wybrać kolor cienia do brwi?

Paletka cieni do brwi Nanobrow

Wybór jednej z trzech paletek cieni do brwi nie powinien nastręczać Wam żadnych problemów tym bardziej że te cienie możecie dodatkowo łączyć ze sobą i mieszać jaśniejszy z ciemniejszym oraz rozjaśniać oba z nich w tym świetnym pudrowym rozświetlaczem. dzięki temu otwierają się przed wami nieograniczone możliwości kolorystyczne. Jedna paletka cieni do brwi Nanobrow pomoże Wam stworzyć kilka pięknych odcieni, dlatego, jeśli tylko macie ochotę – śmiało łączcie kolory i sprawdzajcie, który odcień pasuje najbardziej do Waszych brwi.

Jak malować brwi cieniami Nanobrow Eyebrow Powder Kit?

Jak malować brwi cieniami Nanobrow

Czy malowanie brwi cieniami musi być trudne i czasochłonne? Wcale nie! Wystarczy że macie po prostu dobrej jakości cienie o Świetnej pigmentacji i tak naprawdę makijaż robi się bez żadnego problemu, ponieważ cień ładnie osadza się na skórze nie osypuje się i daje piękny profesjonalny efekt. ja mój makijaż cieniami zaczynam od tego że podkreślam dolną linię – możecie to zrobić kredką pomadą albo właśnie zwilżonym cieniem, o czym opowiem Wam poniżej. Następnie sięgam po jasny cień z paletki i delikatnie maluję nim początek brwi po czym dokładam trochę cienia i kieruje się w stronę wzniesienia na łuku brwiowym. Ponieważ ogonek brwi czyli jej końcówka ma być pomalowana mocniej i w ogóle po prostu być wyraźniejsza, więc pomalujcie go ciemniejszym cieniem z paletki. Środek brwi czyli granice między łączeniem cieni, możecie delikatnie zblendować, aby one się połączyły albo stworzyć kolor pośredni między jasnym a ciemnym cieniem z paletki i wtedy nanieść go na środek brwi. I to wszystko! to naprawdę tylko tyle! Prawda, że makijaż brwi cieniami może być prosty do wykonania, a jednocześnie dawać oszałamiający efekt?

Super trick makijażowy!

Czy wiecie że cienie do brwi Nanobrow genialnie sprawdzają się też w makijażu wieczorowym? Wystarczy, że zmoczycie je lekko wodą czyli nabierzecie cień na wilgotny pędzelek a wtedy ma on jeszcze intensywniejszy kolor mocniejsze krycie; to sposób na super wyrazisty efekt makijażu! Dodatkowo takim zwilżonym pędzelkiem zanurzonym w cieniu możecie stworzyć kreskę na dolnej linii brwi czyli zdefiniować ją i zrobić obrys łuku bez użycia kredki albo pomady! Doskonała pigmentacja cieni Nanobrow sprawi że kreska wyjdzie po prostu profesjonalnie!

Gdzie kupicie cienie Nanobrow Eyebrow Powder Kit?

Ja swoją paletkę kupiłam Po prostu na stronie Nanobrow (www.nanobrow.pl), gdzie znajdziecie oficjalny sklep firmy. Wysyłka jest szybka, zamawianie proste, no i mam pewność że kupuję stuprocentowo oryginalny produkt Nanobrow. Dajcie mi w ogóle znać czy znacie tę markę i czy lubicie malować brwi cieniami. Może macie jakąś inną metodę na makijaż brwi paletką Nanobrow Eyebrow Powder Kit? Zostawcie komentarz będę szczęśliwa! <3

Buziaki!

Kosmetyki NANOBROW