Idealne brwi? Nie tatuujcie, sięgnijcie po genialny Nanobrow Microblading Pen!

Genialny Nanobrow Microblading Pen

Hej Kochane Gwiazdy! 
Pamiętacie czasy, gdy makijaż brwi praktycznie nie istniał? Były jakieś tusze w kolorze rudym lub czarnym i na tym koniec. Ogólnie malowanie brwi zawsze pomijałyśmy i zostawiałyśmy makijażystkom. Na szczęście dziś jest tak wiele kosmetyków do malowania brwi, które są w dodatku tak genialnie opracowana, że nawet jeśli nie mamy wprawy w malowaniu brwi, to bez problemu wykonamy piękny makijaż: całkiem samodzielnie, wygodnie i szybko, we własnym domu. Dziś polecam Wam świetny  pisak do brwi – Nanobrow Microblading Pen, który ułatwi Wam makijaż i zrobi cuda z Waszymi  brwiami! Zobaczcie same!

Microblading brwi? Nie, dziękuję!

Dziewczyny, wiem że te z Was, które mają bardzo cienkie i mało wyraziste brwi zastanawiają się nad microbleadingiem. Zdjęcia  w sieci wyglądają bardzo spoko, dlatego sama też rzez moment rozważałam tę opcję. A potem zobaczyłam, jak wyglądają brwi po microbladingu tak po kilkunastu miesiącach… są nieładne. Zmienia się ich kolor. Wygląda to źle. W ogóle to makijaż permanentny brwi jest bolesnym zabiegiem. Dlatego polecam Wam dziś bezpieczną i bezbolesną alternatywę: cudny pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen.

Nanobrow Microblading Pen – precyzyjny pisak do brwi

Nanobrow Microblading Pen – precyzyjny pisak do brwi

Jeśli potrzebujesz w makijażu brwi maksymalnej precyzji, to wiedz, że właśnie pisak do brwi zapewni Ci ją w 100%! Został zaprojektowany tak, by tworzyć maksymalnie cienkie kreseczki, które – ze względu na dopracowany wygląd – są porównywane do tych tworzonych za pomocą microbladingu. Jednak pisak do brwi jest oczywiście zmywalny, więc jeśli coś pójdzie nie tak – po prostu poprawiasz makijaż. Nanobrow Microblading Pen jest też oczywiście bezbolesną alternatywą dla makijażu permanentnego. W ten sposób nie będziesz skazana na dwa lata wytatuowanych brwi, ale pisak zdecydowanie zapewni Ci maksymalną trwałość w makijażu na cały dzień, ponieważ jest wodoodporny. Pisak jest tak precyzyjny i dokładny, że gdy pierwszy raz po niego sięgnęłam i go użyłam, byłam w szoku, jak dokładny jest i jaki genialny efekt w makijażu zyskuję dzięki niemu! 

Pisak do brwi Nanobrow – opis

Nie spotkałam bardziej precyzyjnie wykonanego pisaczka, zakończonego tak bardzo cieniutkim piórkiem: rysik jest świetny, ponieważ nie gnie się cały, lecz jedynie jego koniuszek.  Dzięki temu będziecie mogły narysować kreskę która wygląda na serio jak faktyczny włosek na brwi. Mnie wychodzą naprawdę zgrabne: grubsze u nasady i maksymalnie cienkie na końcu, jak na rzeczywiste włoski przystało!

Jak maluję moje brwi pisakiem Nanobrow Microblading Pen?

Jak maluję moje brwi pisakiem Nanobrow Microblading Pen

Tak naprawdę pisak nie służy jedynie do malowania włosków, jak po microbladingu. Ja używam go także, aby zrobić prawidłowy obrys brwi, zakamuflować jedynie fragment brwi, gdzie mam ubytki, maluję nim koniec brwi, by był idealnie wyrysowany i mocno podkreślony, a także udaje mi się nim najlepiej namalować drobne, subtelne włoski na początku brwi.

Pisak do brwi Nanobrow – zalety

Myślę, że warto zebrać razem i wypisać jego zalety, ponieważ z pewnością we wpisie o czymś nie wspomniała, dlatego będzie to świetne podsumowanie na koniec. Pisak do brwi Nanobrow jest:

Dobry pisak do brwi

✔ bardzo, baaardzo precyzyjny;
✔ ma piękne, twarzowe i dopracowane kolory, aż 5 do wyboru;
✔ jest mega trwały, wodoodporny;
✔ w GENIALNEJ cenie;
✔ uniwersalny, przyda się do różnych elementów w makijażu brwi.

Zainteresowałam Was? 😀 Mam nadzieję! Ja już uciekam, miłego dnia, Kochani!