Laminacja brwi krok po kroku! Testuję zestaw Nanobrow Lamination Kit

laminacja brwi

Witajcie! <3
Kiedy przypadkiem znalazłam na socjalach filmiki i rolki z domową laminacją brwi zestawem Nanobrow Lamination Kit, od razu chciałam wypróbować go na sobie! Udało mi się przetestować to cudeńko, dlatego, jeśli interesuje Was laminacja brwi w domu i jesteście ciekawe efektów, jaki daje lifting brwi, to zapraszam do lektury.

Laminacja brwi to sposób na idealnie wystylizowane włoski

Praktycznie wszędzie, w każdym serwisie urodowym wyczytacie, że brwi to najważniejszy element twarzy, który nadaje jej harmonii. No i oczywiście powinny być one ozdobą twarzy. Jakie brwi są najbardziej modne? Oczywiście te zadbane – lśniące, świetnie ułożone. Jeśli macie dość gęste, ładnie układające się brwi, to naprawdę jesteście szczęściarami, ponieważ większość kobiet, nawet mimo różnych zabiegów pielęgnacyjnych, niestety nie może pochwalić się ładnym łukiem brwiowym. Brwi, u większości dziewczyn, nie prezentują się dobrze. Dlatego laminacja brwi może być naprawdę zbawienna, ponieważ taki domowy lifting brwi to zabieg, który może wydobyć z włosków ich maksymalny potencjał. To właśnie laminacja nadaje im nowy, śliczny kształt, stylizuje i utrwala na wiele tygodni. Jeśli jeszcze nie robiliście domowej laminacji brwi, warto spróbować, zwłaszcza, że na rynku pojawił się doskonały zestaw do samodzielnej laminacji brwi, czyli Nanobrow Lamination Kit.

Laminacja brwi w domu czy w salonie? Co lepsze?

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zabieg laminowania brwi można wykonać w wielu salonach kosmetycznych, ale jego cena przewyższa cenę całego zestawu, a przecież on wystarczy Wam na około 10 razy! Dlatego stosując Nanobrow Lamination Kit możecie sporo zaoszczędzić. W mediach społecznościowych i w wielu recenzjach dziewczyny twierdzą, że taki zestaw do laminowania brwi wystarcza na ponad rok! Same pomyślcie, jaka to ogromna oszczędność pieniędzy!

domowa laminacja brwi

Zestaw do liftingu brwi Nanobrow Lamination Kit – zalety

Myślę, że najłatwiej i najlepiej będzie, jeżeli jego zalety wypiszę Wam po prostu w punktach. Dlaczego wybrałam akurat ten zestaw i czemu twierdzę, że jest on wyjątkowy? Ponieważ:

  1. Nie znalazłam dotąd na rynku lepiej opracowanego zestawu do laminacji brwi.
  2. Instrukcja użycia jest tak łatwa że nawet dziecko by sobie poradziło.
  3. Ponumerowane buteleczki ułatwiają wam zadanie – nie sposób się pomylić kolejności i sięgnąć po inną.
  4. Jego cena jest bardzo przystępna.
  5. Czas wykonywania laminacji tym zestawem jest bardzo krótki z powodzeniem zmieścicie się w 20 minutach.
  6. Ten zestaw do laminacji brwi nie wymaga używania folii! A z tego, co wiem, to właśnie folia nakładana na brwi może zepsuć efekt laminacji ponieważ się przesuwa i zagina włoski.

INSTRUKCJA: jak zrobić laminację brwi w domu zestawem Nanobrow?

Dobry zestaw do laminacji brwi, taki jak Naobrow Lamination Kit to komfort i wygoda oraz doskonałe efekty. Jak zrobić domowy lifting brwi? Jak robię to tak:

  1. Biorę mój zwyczajny płyn do demakijażu i oczyszczam brew ponieważ ona musi być sucha i nietłusta, Wy cząsteczki olejków nie blokowały działania preparatów.
  2. Biorę pędzelek dołączony do zestawu i nakładam na brwi odrobinę kleju: to buteleczka z napisem Glue. Wystarczy 30 sekund.
  3. Biorę nowy aplikator (są dołączone do zestawu) i nakładam na brwi odrobinę preparatu z buteleczki nr 1. Po około 6 minutach zmyłam go suchym wacikiem.
  4. Biorę buteleczkę numer dwa i podobnie jak poprzednio nakładam preparat na brwi z tym że zmywam go już nie suchym ale lekko zwilżonym wacikiem. u mnie czas trzymania preparatu jest oczywiście taki sam czyli około 6 minut. Jeżeli wasze brwi są grube to możecie wydłużyć sobie ten czas o minutę lub dwie.

To wszystko! Tak właśnie wygląda domowa laminacja brwi zestawem Nanobrow! Przyznajcie sami że to naprawdę proste! 🙂

Nanobrow Lamination Kit – opinie

Wiem, że pewnie teraz czekacie na podsumowanie efektów i moją ocenę oraz opinie o Nanobrow Lamination Kit. Z tego, co zauważyłam w sieci, to ten zestaw do laminacji cieszy się naprawdę ogromnym powodzeniem i wcale się nie dziwię, ponieważ nie widziałam prostszego i wygodniejszego zestawu, który dałby tak doskonałe efekty, w tak prosty i wygodny sposób.
Ten zestaw do liftingu brwi to mój sposób na wyraziste brwi. Myślę, że Wasze też staną się po zabiegu Waszą dumą i od tej pory już często będziecie je stylizować i podkreślać. Laminacja brwi to zdecydowanie trafiony trend! Jako ciekawostkę dodam tylko, że laminacja brwi może być łączona z farbowaniem brwi farbką, więc jeżeli chcecie dodatkowo dodać wyrazu i koloru włoskom tak, aby już w ogóle nie musieć się kłopotać z makijażem, bo tego nie lubicie, to ten zestaw Nanobrow stanie się waszym ulubieńcem!

Efekty po laminacji brwi z Nanobrow – jak to wygląda u mnie?

Kochane! Laminacja brwi zestawem Nanobrow to prosty zabieg, dzięki któremu Wasze włoski zyskują objętość, a ich ułożenie jest utrwalone na ponad miesiąc. Efekt mogłabym porównać do tego, jaki otrzymujemy malując brwi żelem, lub robiąc brwi na mydło. Z tym że oczywiście jest trwalszy. Od czasu mojej ostatniej laminacji brwi upłynęło już ponad 6 tygodni i widzę, że włoski nadal świetnie się trzymają i pewnie jeszcze przez wiele dni nie będę musiała sięgać po zestaw do laminowania. Dodam też, że zauważyłam, że laminacja nie tylko stylizuje, ale także dodaje brwiom objętości i blasku; wszystko to wygląda naprawdę ładnie!

I jak? Skusicie się na domową laminację brwi? Co sadzicie o takich zabiegach? Znacie zestaw Nanobrow Lamination Kit? Zestaw do domowego laminowania brwi Nanobrow możecie kupić na stronie www.nanobrow.pl. Dajcie znać w komentarzach, uściski!